Потаг що має масу 2000т рухається прямолінійно збільшив швидкість з 36 до 72 км/год. Знайдіть зміну

імпульсу​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Андрей.

Ответ:

ΔmV=10000 кг м/c=10 т м/c

Объяснение:

ΔmV=mV2-mV1 =m(V2-V1)=2000(15-10)=2000*5=10000 кг м/c

V1=36 км/год=36*3600/1000=10 м/c

V2=54 км/год=54*3600/1000=15 м/c

Объяснение: