Автомобіль масою 3 т рухається прямолінійно збільшив швидкість від 36 до 54 км/год . визначити

зміну імпульсу автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Жалгасова Шугыла.
Импульс тела (автомобиля) p=m*V, приращение импульса составило ∆р=m(V2-V1)=3000*(54-36)*1000/3600=15000 Н•с= 15 кН•с