Тіло масою 25 кг висить на певній висоті. Його енергія дорівнює 500 Дж. Яка це висота?​


Ответы на вопрос

Отвечает Безруков Даниил.

Ответ:

Епот=mgh

h=Епот/mg=500/25/10=2 м

Объяснение: