знайдіть лінійну швидкість точок на поверхні землі на широті 45 градусів  радіус землі 6400км


Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Александр.

Ответ: 0.329 км\с

Объяснение:

Земля обертається навколо своєї осі за 86400 секунд, на широті 45%.

6400*45% = 4525 км

C = 2πR = 6,28*4525 = 28434 км

28434/86400 = біля 0.329 км\с