час обертання Землі навколо своєї осі дорівнює 24 години.Обчисліть лінійну швидкість обертання

точок поверхні землі на екваторі. З якою лінійною швидкістю рухається земля навколо сонця? Радіус землі 6378 км. Радіус земної орбіти 1,5×10⁸км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаева Виктория.

Ответ:

v = 2pR / T

v = 6.28 * 6378 / 24

v = 1668.91 км

v1 = 2pR / T

v1 = 1,5×10⁸ * 6.28 / 365 = 2580821.91781 км/день