До пружини, що має жорсткість 12 кн/м підвісили тягарець масою 5 кг. на скільки видовжилася пружина?


Ответы на вопрос

Отвечает Просвиркина Мария.

Ответ:

4,2 мм

Объяснение:

k=12*10³ Н/м    m=5 кг   x=?

===

F=k*x

x=F/k=m*g/k=5*10/(12*10³)=0.0042 м

===========================