До пружини що має жорсткість 15 кн/м підвісили тягарець масою 6 кг. на скільки видовжилася пружина​


Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Ксюша.

Ответ:

удлинение пружины составило 0,006м или 6 мм.

Объяснение:

      к=  15000н/м                 F=м*g                            F=6*10=60Н    

       м=6кг                                     Fупр = –kx                   60=-15000*х

                                                                                        х=-0,004м