За який час автомобіль, рухаючись з прискоренням 0,4 м/с2 збільшить свою швидкість від 12 до 20

м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Влад.

Ответ:

a=V-V0/t

t=V-V0/a=20-12/0,4=20 c

Объяснение: