Період коливань маятника дорівнює періоду обертання точки по колу радіусом 30 см. Лінійна швидкість

рівномірного руху точки становить 6,28 Скільки ко- ливань здійснить маятник за 2 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Татьяна.

Ответ:

400 об

Объяснение:

R=0.3 м    V=6.28 м/с   t=120 c   N=?

===

N=V*t/(2*π*R)=6.28*120/(2*3.14*0.3)=400 об  (путь делим на длину окружности)

==================================