В алюмінієвій каструлі масою 800 г нагрівається Вода масою 5 кг від 10 град.С до кипіння. Яка

кількість теплоти піде на нагрівання каструлі і води? СПОЧНО !!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Дедюхина Дарья.

Ответ: 1956240Дж

Объяснение:

Дано:

m1=800г           0,8кг

m2=5кг

t1=10°C

t2=100°C

с1=920Дж/кг°С

с2=4200Дж/кг°С

================

Q-?

Q=Q1+Q2

Q1=c1*m1*(t2-t1)=920*0,8*(100-10)=66240Дж

Q2=c2*m2*(t2-t1)=4200*5*(100-10)=1890000Дж

Q=66240+1890000=1956240Дж