Мотоцикліст їхав 3 год зі швидкістю 80 км/год, а потім ще 1 год зі швидкістю 100 км/год. Яка

середня швидкість на всьому шляху? Результат подати у км/год. ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ДАМ 65 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкин Ваня.

Ответ:

1)3*80=240км.

2)1*100=100км

3)240+100=340км весь шлях

4)3+1=4год весь час

5)340:4=85км/год середня швидкість на всьому шляху