Частота електромагнітних коливань які створюються передавачем радіостанції дорівнює 6 МГц Яка

довжина електромагнітних хвиль які випромінюютьсч радіостанцією​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Анастасия.

Відповідь:

λ=50м

Пояснення:

ν= 6MГц=6000000Гц

с=3*10⁸м/с

λ=с/λ=3*10⁸/6*10⁶=300/6=50м