Радіостанція працює на частоті 60 МГц. Знайдіть довжину електромагнітних хвиль, •випромінюваних

антеною радіостанції. Швидкість поширення електромагнітних хвиль с = 300 000 000 M/C.

Ответы на вопрос

Отвечает Гамзин Аня.

Ответ:

0.858(м)

Объяснение:

Решение. d=h*tg(b); sin(a)/sin(b)=n; sin(b)=sin(a)/n; sin(b)=sin(60)/1,33=0,651;d=1*tg(b)=0,858(m)