Чи існує трикутник зі сторонами : А) 5 см, 7 см, 12 см; Б) 2 дм, 3 дм, 4 дм; В) 4 м, 4 м, 2 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Балезина Валерия.

Ответ:

Трикутник існує тоді і тільки тоді, коли сума будь-яких двох його сторін більше третьою боку, отже :

1) 7+12=19>5—існує

2) 3+4=7>2—існує

3)4+2=6>4—існує

незнаю, думаю, що так