1. Спостерігач, що стоїть на березі річки, помітив, що за 8 с поплавок здійснив 5 коливань на

хвилях. Відстань між першим іп'ятим гребенем хвилі 16 м. Визначити період коливань частинок води, швидкість поширення та довжину хвиль. ПЖ ХЕЛП ДАМ 50 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузменкова Дарья.

Ответ:Дано:

t = 8 c

N = 5

L₁_₅ = 16 м

_________

T - ?

V - ?

λ - ?

1)

Швидкість хвилі:

λ = L₁_₅ / (5 - 1) = 16 / 4 = 4 м

2)

Період:

T = t / N = 8 / 5 = 1,6 с

3)

Швидкість:

V = λ / T = 4 / 1,6 = 2,5 м/с

Объяснение: