КТО РЕШИТ ДАМ 60 БАЛЛОВ Тягарець на гумовій стрічці коливається із періодом 1,2 секунда. Протягом

8,4 секунд тягарець подолав шлях 2,8 м. Якою є амплітуда коливань тягарця?​

Ответы на вопрос

Отвечает Василёнок Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

T = 1,2 с

t = 8,4 с

S = 2,8 м

__________

A - ?

1)

Находим число колебаний грузика:

n = t / T = 8,4 / 1,2 = 7

2)

За одно колебание грузик проходит путь, равный 4 амплитудам:

S₁ = 4·A

За n колебаний:

S = n·S₁ = 4·n·A

Амплитуда колебаний:

A = S / (4·n)

A = 2,8 / (4·7) = 0,1 м