Визначити частоту гармонічних коливань фізичного маятника з приведеною довжиною 1 м.


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Катя.

Дано:

l=1 м

g=10 м/с^2

ν-?

Решение:

T=2π√l/g

ν=1/T

T=2*3,14√1/10=1,9 (c)

ν=1/1,9=0,5 (c^-1)