Заряд 20 мкКл перемістили в електричному полі із точки з потенціалом 50 В у точку з потенціалом 30

В. Яку роботу виконало поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Юнусов Эмиль.

Ответ:

-0,0004 Дж

Объяснение:

Дано:

q = 20 мкКл = 20·10⁻⁶ Кл

φ₁ = 30 В

φ₂ = 50 В

Найти:

А - работу поля

Решение:

А = q · (φ₁ - φ₂) = 20·10⁻⁶ · (30 - 50) = -0.0004 (Дж).