Площа великого поршня гідравлічної машини становить 100 см2. Яку площу має малий поршень, якщо при

його опусканні на. 20 см великий піднявся на 5 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Гудков Тимур.

Ответ: 25см²

Объяснение:

Дано:

S2=100см²

h1=20cм

h2=5см

---------------

S1-?

S1*h1=S2*h2

S1=S2*h2/h1=100*5/20=25см²