Через дріт проходить струм 1.8А. Дріт пропустили через волочильний верстат, внаслідок чого його

площа поперечного перерізу зменшилася в 3 рази. Якою буде сила струму в дроті, якщо його під'єднати до того ж джерела струму?

Ответы на вопрос

Отвечает Лазаренко Екатерина.

Ответ: 0,6А

Объяснение:

Дано:

I=1,8А

S1=S

S2=S/3

---------------

I2-?

R1=ρl/S

R2=ρl/(S/3)=3ρl/S

R1=3R2

I1=U/R1=1,8А

I2=U/3R1=1,8/3=0,6А