СРОЧНО 30 БАЛОВ Тиск повітря в балоні ємністю 10 л дорівнює 1,5 МПа. Яким стане тиск, якщо

відкрити кран, що з’єднує цей балон з іншим балоном ємністю 40 л, в якому повітря немає? Температура газу не змінюється.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Вова.

Ответ: 0,3МПа

Объяснение:

Дано:

Р1=1,5МПа

V1=10л

V2=40л

----------------------

Р2-?

Р1*V1=P2*V2

P2=P1*V1/V2=1,5*10/(10+40)=0,3МПа