3. Яку силу можна отримати гідравлічним пресом, якщо натиснути на малий поршень силою 1 кн? Площі

поршней 20 см2 і 120 см2 вiдповідно. На скільки опуститься малий поршень, якщо великий піднявся на 5 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобранова Мария.

Ответ: 6кН;  30см

Объяснение:

Дано:

S1=20см²

F1=1кН

S2=120см²

h2=5см

----------------

F2-?; h1-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=1*120/20=6кН

V1=V2

S1*h1=S2*h2

h1=S2*h2/S1=120*5/20=30см