Порівняйте маси молекул сірчаної кислоти (H2SO4) та азотної кислоти (HNO3). Виберіть одну

відповідь: a. в 1,2 рази b. в 2 рази c. Маса молекули сірчаної кислоти більша  d. Маса молекули азотної кислоти більша  e. в 1,6 рази ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмина Лия.

Масса H2SO4 = 2+32+64 = 98

Масса HNO3 = 1+14+48 = 60

Масса молекулы серной кислоты больше азотной в 1.6 раза