!!!!Термыново 30 балыв!!!!!!!!!!!!! Тілу масою 6 кг певна сила надає прискорення 0,2 м/с2. Якого

прискорення набуде тіло масою 1,2 кг під дією тієї ж сили? (З розвязанням)

Ответы на вопрос

Отвечает Веригин Никита.

Відповідь:

F1=F2 (за умовою)

F1=m1×a1

F1=6кг×0,2м/с^2=1,2H

a2=F2/m2 =1,2H÷1,2кг=1м/с^2

Відповідь a2=1м/с^2

Пояснення:

F1=F2 (за умовою)

F1=m1×a1

F1=6кг×0,2м/с^2=1,2H

a2=F2/m2 =1,2H÷1,2кг=1м/с^2

Відповідь a2=1м/с^2