Тіло масою 6 кг певна сила надає прискорення 0,2 м/с2. Якого прискорення набуде тіло масою 1,2 кг

під дією тієї ж сили?

Ответы на вопрос

Отвечает Усенов Азиз.
F1=F2 (за умовою)
F1=m1×a1
F1=6кг×0,2м/с^2=1,2H
a2=F2/m2 =1,2H÷1,2кг=1м/с^2
Відповідь a2=1м/с^2