Тілу масою 4 кг певна сила надає прискорення 0,6 м/с2 . Якого прискорення набуде тіло масою 1,2

кг під дією тієї ж сили?

Ответы на вопрос

Отвечает Канду Адриана.

Ответ:

Объяснение:

F = ma = 4*0.6 = 2.4 H

a1 = F/m1 = 2.4 / 1.2 = 2 м/с2