Розв’яжіть графічно систтему рівнянь{ |х| − у = 0 х + у = 2


Ответы на вопрос

Отвечает Биркун Иван.

Відповідь:

х=1, у=1

або (1;1) - як в школі кажуть записати

Пояснення:

Приведемо рівняння до вигляду у= kx+b

\left \{ {{y=|x|} \atop {y= -x+2}} \right.

Це графіки прямих, координати точки перетину і є рішенням системи рівнянь

Складемо таблицю для побудови 1графіку( синій )

х  -2  0   2

у   2   0   2

Складемо таблицю для побудови 2-го графіку( червоний )

х     0       2

у       2       0

(1;1)- координати точки перетину