На якій висоті над поверхнею землі літак масою 30 т має потенціальну енергію 90 МДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Король Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Е = mgh

h = E/mg = 90 000 000/ 30 000 *10 = 90 000 000/ 300 000 = 900/3 =300 м