Тіло масою 4 кг знаходиться на висоті 6 м над поверхнею Землі. На якій висоті тіло масою 3 кг має

таку ж потенціальну енергію?​

Ответы на вопрос

Отвечает Долженко Илья.

Ответ:

Епот=mgh, Eпот1=m1*g*h1=4*10*6=240Дж

h2=240/(3*10)= 8м