Обчисліть загальний опір кола, якщо всі опори мають по 2 Ом. (1 і 2 резистори з'єднані

паралельно, а 3 резистор до них послідовно)​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Владимир.

Відповідь:

3Om

Пояснення:

два паралельно, тому R 12=R/2⇒2/2=1(Om)

третій до них послідовно, R12+R3⇒1+2=3 Om