По болотистому ґрунту пройшов всюдихід, тиск якого на ґрунт дорівнював 30000 Па. Визначте, чи

пройде по цій дорозі трактор масою 7 т, якщо площа однієї гусениці дорівнює 0,7 м² Даю 54 балла!!! СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Денис.

Ответ: не пройдет.

Объяснение:

Дано:

Р1=30000Па

m2=7т=7000кг

S1=0,7м²

n=2

-----------

Р2-?

Р2=F/S=m2*g/(2*S1)=7000*10/(2*0,7)=50000Н

Трактор не пройдет, так как у него давление на грунт больше, чем у вездехода.