1. Сила струму в резисторі 0,4А, напруга на ньому 12В. Яку роботу виконає струм у споживачі за 4хв?

2. Потужність споживача 120Вт. Яку роботу виконає струм у споживачі за 3хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мильничук Александр.

Ответ: 1152Дж; 21,6кДж

Объяснение:

Дано:

I=0,4А

U=12В

t=4мин=240с

----------------

А-?

А=UIt=12*0,4*240=1152Дж

Дано:

Р=120Вт

t=3мин=180с

-----------------

А-?

Р=А/t

A=Pt=120*180=21600Дж=21,6кДж