Пожалуста!!!! можна поскорее)) 1)Потужність споживача 120Вт. Яку роботу виконає струм у споживачі

за 3хв? 2)Сила струму в резисторі 0,4А, напруга на ньому 12В. Яку роботу виконає струм у споживачі за 4хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Сулин Саша.

Ответ:

1. 21600 Дж.

2. 1152 Дж.

Объяснение:

1.

W=P*t

Время в секундах

W= 120*180= 21600 Дж.

2.

Закон Ома I= U/R

P=U*I

P= 12*0.4

P = 4.8 Вт.

W=P*t

W=4.8*240 = 1152 Дж.