А) З рушниці стріляють вертикально вгору. Початкова швидкість кулі — 200 м/с. На якій висоті

швидкість кулі зменшиться у 2 рази? Опором повітря знехтувати. Б) З колодязя глибиною 3,5 м щохвилини насос подає 60 л води в бак, розташований на висоті 2,5 м. Який мінімальний тиск створює насос? Яку потужність розвиває?

Ответы на вопрос

Отвечает Дулатова Аружан.

Ответ: 1500м; 60кПа; 60Вт

Объяснение:

Дано:

Vo=200м/с

g=10Н/кг

V=Vo/2

------------

h-?

V=√(Vo²-2gh)

V=Vo/2=200/2=100м/с

V²=Vo²-2gh

h=(Vo²-V²)/(2g)=(200²-100²)/(2*10)=1500м

Дано:

h1=3,5м

g=10Н/кг

V=60л=0,06м³

ρ=1000кг/м³

h2=2,5м

t=1мин=60с

-----------------

Р-?; N-?

Р=ρgh=ρg(h1+h2)=1000*10*(3,5+2,5)=60000Па=60кПа

N=A/t=mgh/t=ρVg(h1+h2)/t=1000*0,06*10*(3,5+2,5)/60=60Вт