2. Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 см 19 см. Знайдіть його площу. а) 54 см2; б) 108

см²; в) 30 см2; г) 27 см². ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Максим.
Площа прямокутного трикутника -> S=1/2*a*b
Відповідно до умови задачі: S=1/2*6*19=57(см^2)