Яка робота виконуеться при підніманні із Землі контейнера з цеглою масою 800 кг на висоту 5 м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Данченков Ваня.

A = F * S 
F - сила ( m * g = 800 кг * 10 = 8000Н )

S - путь ( 5м )

A = 8000 * 5 = 40000 Дж