Тіло масою 1кг рухається зі швидкістю 2м/с. Яка його кінетична енергія? Помогите пожалуйста как

можно быстрее

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ: 2Дж

Объяснение:

Дано:

m=1кг

V=2м/с

------------

Ек-?

Ек=mV²/2=1*2²/2=2Дж