ДАЮ 100 БАЛОВ ПОМОГИТЕ !Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 600 А на катоді

виділилося 1,5 кг алюмінію ( з дано если можно )

Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

Відповідь: 26882 с

Пояснення:


Отвечает Захаров Саша.
M=kIt

t=m/kI

k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

Объяснение:

t=1.5/(0.093*10^(-6)*600)=26881c