Напишіть через дано Тіло падає з висоти 17м.Визначте швидкість його руху на висоті 12м.Опором

повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Кира.

Дано: h=17м

h=12м

ПДР=?

h=g*t^2/2

17-12=5 м

g=10 м/с^2

h=5м

5=10*t^2/2; t^2=1

t=1 c

V=g*t

g=10 м/с^2

V=10*1=10 м/с

Ответ:10