Срочно!!!!!!! Куля масою 10 кг рухається зі швидкістю 20 м/с . Яка її кінетична енергія


Ответы на вопрос

Отвечает Яцків Софія.

Ответ: 2кДж

Объяснение:

Дано:

m=10кг

V=20м/с

-------------

Ек-?

Ек=mV²/2=10*20²/2=2000Дж=2кДж