Яку потенціальну енергію має тіло масою 5 кг підняте на висоту 20м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Ксюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 5 kg

h = 20m

Знайти:

Eп - ?

Решение:

Eп = mgh

Eп = 5 * 10 * 20 = 1000Дж

Отвечает Куанышева Аружан.

Відповідь:

1000 дж

Пояснення:

Ер=mgh

Ep=5×10×20