Задача №2. На важелі зрівноважені сили 2Н і 4Н. Визначити більше плече.Менше плече важеля 30см.

СРОЧНО НУЖНО РЕШИТЬ И РОСПИСАТЬ​

Ответы на вопрос

Отвечает Slobozhan Misha.

Ответ:

30см=0,3м

Важіль у рівноваженні при:

F1d1=F2d2  

Меньше плече належить більшій силі:

0,3*4=2*х

х=0,3*(4/2)=0,6м - довжина більшого плеча.