Точка починає рухатися зі стану спокою по дузі кола радіуса R = 200 м, маючи постійне дотичне

пришвидшення аτ =2 м/с2. Через який час після початку руху дотичне і нормальне пришвидшення будуть однаковими за значенням?

Ответы на вопрос

Отвечает Доска Дима.

Ответ: 10c

Объяснение:

Дано:

R=200м

аτ=2м/с

аn=aτ

-------------

t-?

an=V²/R=aτ

V=Vo+aτ*t=aτ

(aτ*t)²/R=aτ

4t²=2R

t=√(2R/4)=√(2*200/4)=10c