Чому дорівнює об'єм рибини, яку впіймав Івасик-Телесик? Виштовхувальна сила, яка діяла на рибину

дорівнює 2Н відповідь продайте в см³

Ответы на вопрос

Отвечает Sherov Sher.

Ответ: 200см³

Объяснение:

Дано:

Fa=2Н

ρ=1000кг/м³

g=10Н/кг

-----------------

V-?

Fa=ρgV

V=Fa/(ρ*g)=2/(1000*10)=2*10⁻⁴м³=200см³