Розв'яжіть задачі: 1. Тіло рухалося зі швидкістю 60км/год протягом  2 хв. Знайдіть

переміщення. 2. Тіло здійснило преміщення 100 м за 20 хв. Знайдіть швидкість. 3. Тіло пройшло першу ділянку шляху в 100 м за 2 хв, а другу ділянку в 80 м за 60 секунд. Знайдіть середню шляхову швидкість( если можно напишите с дано )​

Ответы на вопрос

Отвечает Кайгородов Иван.

Ответ:

1. 2км

2. 0,3 км/год

3. 3,6км/год

Объяснение:

1.Дано: v = 60 км/год

t = 2хв  (дві хвилини = 2/60 = 1/30 години)

Знайти: S

S = t*v = 60км/год * 1/30 год = 2км

2.Дано: S = 100м = 0,1 км

t = 20хв  (дві хвилини = 20/60 = 1/3 години)

Знайти:  v

v = S/t = 0,1км/(1/3год) = 0,3 км/год

3. Дано:

S₁=100м

t₁ = 2хв

S₂ = 80м

t₂= 60с = 1хв

Знайти: v(ср)

v(ср) = (S₁+S₂)/(t₁+t₂) = (100м + 80м)/(2хв+1хв) = 180м/3хв = 60м/хв = 3,6км/год