Визначте циклічну частоту коливань вантажу масою 400 г, підвішеного до пружини, жорсткістю 160 Н/м.

30 рад/с 40 рад/с 20 рад/с 10 рад/с ​

Ответы на вопрос

Отвечает Азарова Ева.

Відповідь:

Циклічна частота коливань вантажу масою 400 г, підвішеного до пружини, жорсткістю 160 Н/м, може бути визначена за допомогою формули для пружинного коливання:

f = 1 / (2π) * sqrt(k / m)

де f - циклічна частота коливань, k - жорсткість пружини, m - маса вантажу.

Тому, використовуючи цю формулу, циклічна частота коливань вантажу масою 400 г, підвішеного до пружини, жорсткістю 160 Н/м, буде рівна:

f = 1 / (2π) * sqrt(160 / 0.4) = 39.48 Гц.