!!!! Дуже потрібно розв'язання !!!! Хлопчик стрибнув з нерухомого човна на берег. Швидкість

хлопчика 2м/с. Яка маса хлопчика, якщо після стрибка човен масою 100кг набув швидкості 1 м/с? Розвязання потрібно будьласка!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркин Кирилл.

Ответ:

Пусть швидкість  човна після стрибка "х".

Применим равенство импульсов тел.

40*1 = 50*х.

Отсюда х = 40*1/50 = 0,8 м/с.

Объяснение:

не забудь поблагадорить