З носа човна, що рухається озером зі швидкістю 3 м/с, стрибнув горизонтально хлопчик зі швидкістю 6

м/с відносно берега в напрямі руху човна. Маса хлопчика 50 кг, маса човна 200 кг. Обчислити швидкість руху човна зразу після стрибка хлопчика.

Ответы на вопрос

Отвечает Котина Соня.

Это задача на закон сохранения импулься тел.

p=p'

(m(лод)+m(чел))*V=m(лод)*Vлод'+m(чел)*V(чел)'

(200+50)*3=200*V'+50*6  -  относительно берега.

750=200V'+300

200V'=450; V'=2,25 м/с - это ответ.

Лодка продолжит движение в ту же сторону, но с меньшей скоростью.