Допоможіть будь ласка!! Вантажний автомобіль має масу 3,2 тони. Визначте його вагу. Мені треба

умова, питання, одиниці вимірювання величин, переведення одиниць, формули, обчислення, відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Солодкова Ксюша.

Ответ:

пон

Объяснение:

Умова: Вантажний автомобіль має масу 3,2 тони.

Питання: Яка вага цього автомобіля?

Одиниці вимірювання: маса та вага вимірюються в одиницях СІ - кілограмах та ньютонах відповідно.

Переведення одиниць: 1 тонна = 1000 кг; вага дорівнює силі тяжіння та обчислюється за формулою F = m * g, де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (9,81 м/с² на поверхні Землі).

Обчислення:

Спочатку переведемо масу автомобіля з тонн до кілограмів:

3,2 т = 3,2 * 1000 кг = 3200 кг

Далі, вага автомобіля дорівнює силі тяжіння, яка діє на нього, тобто:

F = m * g = 3200 кг * 9,81 м/с² ≈ 31 392 Н

Отже, вага вантажного автомобіля дорівнює близько 31 392 Н (ньютонів).