Довжина радіохвилі 75м. Яка частота коливань?


Ответы на вопрос

Отвечает Криницын Евгений.

Дано:

λ = 75 м

c = 3·10⁸ м/с

Знайти: ν - ?

Розв'язання: c = λν

ν = c/λ

[ν] = м/с/м = 1/с = Гц

ν = 3·10⁸/75 = 10⁸/25 = 4·10⁶ (Гц)

Відповідь: 4·10⁶Гц